Spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel
2022-11-07
17.00

Wypożyczalnia Główna ChBP, ul. Partyzantów 40

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel, autorką poczytnych książek obyczajowych, które odbędzie się 7 listopada 2022 r. o godz. 1700 (poniedziałek) w Wypożyczalni Książek ChBP (ul. Partyzantów 40). Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i sfinansowane ze środków projektowych.

Magdalena Kordel jest autorką powieści cieszących się uznaniem czytelników, takich jak „A ja na Ciebie zaczekam” czy „W blasku słońca” i „Sezon na cuda”. Twórczość prozatorska początkowo miała znaczenie terapeutyczne dla samej autorki, później okazała się literackim lekiem, niosącym ukojenie i poprawiającym humor miłośnikom literatury obyczajowej. Magdalena Kordel napisała wiele książek w cyklach powieściowych („Uroczysko” „Miasteczko”, „Malownicze”). Jej najnowsza pozycja wydawnicza pt. „Zagubiony anioł” ukaże się na rynku pod koniec października br. Lektury Magdaleny Kordel są wciągające i wzruszające, pozwalają molom książkowym ulec magii powieściowej fabuły i oderwać się od szarej rzeczywistości.

Powieściopisarka uwielbia podróżować, czytać i gotować. Wspólnie z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku. Jest miłośniczką Sudetów i marzy o domku w górach. Ceni marzenia i pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi „Za górami za lasami” początkujący pisarze mają szansę wydać książkę.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.