Dziennikarz muzyczny – Bartek Koziczyński w ChBP
2020-10-29
18.00

sala widowiskowa ChBP, ul. Partyzantów 40

W czwartek 29 października br. o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne wydarzenie w ChBP w ramach projektu „Książka i Muzyka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Tym razem Gościem będzie Bartek Koziczyński, chełmianin i wieloletni dziennikarz magazynów „Tylko Rock” i „Teraz Rock” oraz radiowej Czwórki. Kiedy na imprezach w liceum Czarnieckiego bawił się przy muzyce Red Hot Chili Peppers, nie przypuszczał, że kilka lat później stanie twarzą w twarz z muzykami zespołu. A potem z innymi gwiazdami rocka. Część tych spotkań zainspirowała go do pisania muzycznych biografii. Bartek Koziczyński wydał książki o Redhotach, Pearl Jam, System Of A Down i Tool. Młodociane wizyty w sklepie pana Kulisza przyczyniły się natomiast do powstania leksykonów popkultury PRL i lat 90.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, przypominamy jednak o obostrzeniach związanych z reżimem sanitarnym COVID-19 w strefie czerwonej (25 procent objętości sali, czyli max. 50 osób).