Promocja nowej książki Katarzyny Archimowicz
2019-02-28
godz. 16.30
sala widowiskowa ChBP, ul. Partyzantów 40

Zapraszamy na spotkanie autorskie i promocję nowej powieści Katarzyny Archimowicz pt. „Dwie twarze Ioany”, która odbędzie się 28 lutego br. o godz. 1630 (czwartek) w sali widowiskowej ChBP. Podczas spotkania, które odbędzie się w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki, autorka zaprezentuje swoją czwartą publikację, nowość na księgarskim rynku.

Katarzyna Archimowicz jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pracuje w Chełmie jako nauczycielka matematyki oraz doradca zawodowy. Jest miłośniczką haftu wielkoformatowego i zapaloną czytelniczką, głównie reportaży oraz powieści historyczno-obyczajowych. Debiutowała powieścią „Miłość w Burzanach” opublikowaną przez oficynę Black Publishing w 2014 r., dobrze przyjętą i ocenioną przez czytelników. Rok później wydała książkę „W kolejce po życie”, a następnie – „Nadwiślańskie serca”, które zdobyły tytuł najlepszej książki na jesień 2017 w plebiscycie czytelników portalu granice.pl.

Główną bohaterką „Dwóch twarzy Ioany” jest młoda Rumunka o polskich korzeniach, której przodkowie uciekając w 1939 r. przed wojenną zawieruchą osiedlili się na rumuńskiej ziemi. Ioana trafia do Polski i bynajmniej nie zostaje przyjęta z otwartymi rękami i sympatią. Musi pokonać wiele trudności i uprzedzeń, aby odnaleźć swoje miejsce na ziemi

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z  Katarzyną Archimowicz – wstęp wolny.