Noc kultury w ChBP
2020-08-29
godz. 15.00
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti serdecznie zaprasza do udziału w przedsięwzięciach przygotowanych z myślą o tegorocznej Nocy Kultury, które odbędą się w sobotę, 29 sierpnia.
Na dobry początek o godz. 15.00 do Parku Czytelnika ChBP, przy ulicy Partyzantów 40 zaprosimy naszych najmłodszych Czytelników. Otworzymy wtedy „Ogród Bajek” ChBP, w którym uczestnicy posłuchać będą mogli fragmentów najpopularniejszych bajek, a potem wezmą udział w konkursie plastycznym, którego zadaniem będzie zilustrowanie wysłuchanych opisów. O godz. 16.30 przeniesiemy się do sali widowiskowej ChBP na seans animowanego hitu „Naprzód!”, w reżyserii Dana Scanlona.

Dwie godziny później o godz. 18.00 filmową gratkę mieć będziemy natomiast dla dorosłych Gości ChBP. Na tę bowiem godzinę zaplanowaliśmy emisję, obsypanego tegorocznymi Oscarami, filmu Joon-ho Bonga „Parasite”.

Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny. Serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie o konieczności zachowania reżimu sanitarnego związanego z epidemią COVID-19 i obowiązkowym, dystansie społecznym i posiadaniu maseczek ochronnych.