„Książki tańczą w stylu retro”
2017-08-26
godz. 18.00
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti, ul. Partyzantów 40

Chełmska Biblioteka Publiczna w ramach tegorocznej Nocy Kultury (26 sierpnia 2017 r.) zaprasza na spotkanie wszystkich sympatyków biblioteki, którzy ten wieczór chcą spędzić w towarzystwie książek. W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Książki tańczą w stylu retro” to program muzyczno-literacki dla dorosłych, na czas którego plac przed wejściem do ChBP (ul. Partyzantów 40) zamieni się w przedwojenną kawiarenkę, a w niej: quizy literackie, które przeniosą nas w czasie, wspólne pisanie opowiadania oraz retro potańcówka w rytm szlagierów śpiewanych przez Mieczysława Fogga, Adama Astona i wielu innych gwiazd przedwojennej estrady! Kawiarenka czynna będzie od godz. 19.00 do 23.00.

Ze względu na duże zainteresowanie, uprzejmie prosimy o telefoniczne zgłoszenia, które przyjmujemy pod numerem tel. 82 562 01 01.

Magiczna księga” to spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Fantazja, którego akcja rozgrywa się w starej Bibliotece, gdzie nocą wszystkie książki ożywają i wychodzą z nich baśniowe postaci. Dzieci po spotkaniu z książkowymi bohaterami zostaną mianowane na Prawdziwych Przyjaciół Książek. Zapraszamy dzieci i rodziców do sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) o godz. 18.00.

Noc bez kar” to możliwość zwrotu przetrzymywanych zbiorów ChBP bez ponoszenia kar finansowych przewidzianych w Regulaminie Wypożyczalni ChBP. Zwroty książek przyjmowane będą ze wszystkich placówek bibliotecznych (Filia nr 1- ul. Nadrzeczna, Filia Nr 2 – ul. Zachodnia, Filia Nr 3 – ul. 11 Listopada) w Wypożyczalni Głównej ChBP, ul. Partyzantów 40, w godz. 18.00-23.00.

Serdecznie zapraszamy!