KDF
Klub Dobrego Filmu w listopadzie proponuje
2018-11-07 - 2018-11-28
godz. 18.00
sala widowiskowa ChBP, ul. Partyzantów 40

Listopadowy repertuar filmów Klubu Dobrego Filmu ChBP tworzyć będą obrazy cyklu, który dwukrotnie gościł już na naszym ekranie. Klubowicze wybrali kolejną odsłonę „Historii prawdziwych”, dlatego też w jesienne, środowe wieczory oglądać będziemy w ChBP filmy o tym, co gdzieś kiedyś wydarzyło się naprawdę.

Podróż po autentycznych historiach rozpoczniemy od poszukiwań własnej tożsamości, zdruzgotanej traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie w fenomenalnym obrazie Stephena Frearsa z rewelacyjnymi kreacjami Judi Dench i Steve’a Coogana. Następnie poznamy historię awansu i upadku kata Pragi Reinharda Heydricha w filmie, który opowie o słynnym zamachu na jego życie, niezwykłą historię bogactwa, porwania i skąpstwa w filmie Ridleya Scotta oraz losy Barry’ego Seala, jednego z najsłynniejszych przemytników w historii.

Serdecznie zapraszamy do sali widowiskowej ChBP, gwarantując dobrą zabawę, dużo emocji i wzruszeń oraz kontakt z prawdziwym kinem. Wszystkie seanse odbywać się będą w kolejne środy (7, 14, 21 i 28 listopada) o godzinie 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy!