Finał konkursu „Moda na czytanie”
2017-01-27
godz. 9.00
ChBP, ul. Partyzantów 40

W grudniu 2016 r. zaprosiliśmy Czytelników ChBP do udziału w zabawie pod hasłem „Moda na czytanie”. Zadaniem wszystkich, którzy zdecydowali się na udział, było stworzenie i wysłanie do ChBP drogą mailową haseł popularyzujących kampanię społeczną dotyczącą czytelnictwa.

Na odzew nie trzeba było długo czekać, a do konkursu mieszkańcy Chełma zgłosili prawie sto sloganów – autorów dziesięciu najlepszych (o wyborze decydowała komisja konkursowa) zaprosiliśmy do udziału w specjalnej, profesjonalnej sesji zdjęciowej. W piątek 27 stycznia br. pomieszczenia ChBP zamieniły się w specjalne studio fotograficzne, a autor sesji, fotograf Przemysław Świechowski pracował z naszymi Czytelnikami „w pocie czoła”.

Laureaci konkursu odebrali z rąk Dyrektora ChBP Roberta Chełmickiego nagrody rzeczowe ufundowane przez bibliotekę i sponsorów wydarzenia. Finałem akcji będzie wystawa, na którą zaprosimy mieszkańców Chełma do galerii Nova ChBP już wkrótce i jednocześnie zaprezentujemy zwycięskie hasła i ich autorów. Fotografie wykorzystane zostaną także do promocji ChBP w ogólnopolskich mediach.

Tymczasem, w imieniu Organizatorów serdecznie dziękujemy zarówno wszystkim uczestnikom naszej zabawy, jak i sponsorom, którzy wsparli przedsięwzięcie: Champion Sport Pub, Michał Jakuta Fitness Factory, Lodziarnia Chatka Niedźwiadka, salon fryzjersko-kosmetyczny Looksus. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Grupy Fotograficznej Paparazzi, która przygotowuje obszerną fotorelację z konkursu „Moda na czytanie”.

Foto – Dominika Marek